آزمون جامع مستمر مرحله اول

آزمون مستمر مرحله یکم نیمسال اول سال تحصیلی 98-97

رشته‌های مرتبط با فناوری‌های فرهنگی

به موازات جایگاه فناوریهای فرهنگی در جهان، رشته‌های دانشگاهی متنوعی که به آموزش علمی این رشته‏ها می‏پردازند، در حال گسترش هستند. آشنایی با این رشته می‌تواند ابعاد علمی فناوری‌های فرهنگی را بهتر بشناساند.

نگاه متفاوت جشنواره پویانمایی به انیمیشن‌های «هند سرزمین رنگ‌ها»

امسال در یکی از بخش‌های جنبی جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران، 10 اثر با عنوان «هند سرزمین رنگ‌ها» روی پرده می‌رود تا این سرزمین عجیب از نگاه سازندگان انیمیشن روایت شود.

کانون از جامعه انیمیشن ایران حمایت می‌کند

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، آمادگی خود را برای همکاری و حمایت از جامعه‏ی هنر انیمیشن ایران اعلام، و در عین حال به این صنف توصیه کرد که از سرمایه‏ها و اندوخته‏های نهادی خود، چه در قالب صنف، چه در قالب آسیفا یا هر شکل دیگری، کمال استفاده را ببرند.

چگونه زیست شناسی را ۱۰۰ درصد بزنیم

زیست شناسی، درسی که من به آن می‌گویم غول بی شاخ و دم کنکور تجربی! غولی که اگر از پس آن بر بیایید قبولی در رشته های دکترای حرفه ای (پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی) برایتان سهل می شود. زیست شناسی جذابیت های خاص خودش را دارد و خواندن آن برای بسیاری از دانش آموزان با لذت همراه است. لذتی که می‌تواند با چالش مطالعاتی همراه شود. اگر دقیقاً بدانید برای مطالعه زیست شناسی چه کاری و چه مقدار وقت لازم است، آنگاه برنامه ریزی درسی‌تان دچار بی نظمی نخواهد شد و از آشفتگی در روش مطالعاتی این درس جلوگیری خواهید کرد

آزمون جامع مستمر نوبت دوم

آزمون جامع مستمر نوبت دوم سال تحصیلی مجتمع آموزشی نگارستان در اسفند 95 برگزار می شود.